KATEGÓRIE

KALKULÁCIA

certifikáty

4 argumenty, prečo si vybrať plastové okná práve u nás

Plánujete výmenu okien a ste rozhodnutí pre plastový materiál? Ponuka plastových okien je obrovská a vybrať si pre vás tie najlepšie môže byť problém. Poradíme vám, na ktorú firmu sa zamerať.

Argument číslo 1: Za kvalitu ručí najväčší český výrobca plastových okien

Firma DD TRADE sa zameriava na predaj plastových a hliníkových okien a dverí českej spoločnosti RI-OKNA. Ak ste si už aspoň čo-to o plastových oknách zisťovali, RI-OKNA ste pravdepodobne neobišli.

Spoločnosť RI-OKNA je najväčším českým výrobcom plastových okien. Na českom trhu úspešne funguje už 22 rokov. O spoľahlivosti a kvalite ich okien svedčí napríklad aj fakt, že RI-OKNA nájdete aj v observatóriu na samom vrchole Lomnického štítu.

Argument číslo 2: Salamander nie je milá jašterica, ale vaše nové spoľahlivé okno

Salamander sú kvalitné profily s nemeckým rodokmeňom, ktoré nielen vydržia, ale aj dobre vyzerajú. Práve tie nájdete v ponuke firmy DD TRADE. Nie sú však jediné. Okrem nich si môžete vybrať aj z ponuky profilov Profi Link Prima, Hueck Hartmann alebo Ponzio.


Argument číslo 3: Na vašej spokojnosti nám záleží

Tým, že si kúpite okno od našej spoločnosti, vaše vzťahy s nami sa ešte nekončia. Samozrejmá je montáž okien skúsenými pracovníkmi, prípadné poradenstvo, zameranie a takisto aj záručný a pozáručný servis. Služby a pomoc od nás pre vás však ešte nie sú všetko.

Za vašu budúcu spokojnosť s našimi oknami môžu ručiť aj pravidelne vydávané certifikáty, ako sú napríklad Zaručené české okná, Osvedčenie o úspore emisií, atď. Práve tieto certifikáty potvrdzujú, že naše okná spĺňajú všetky funkčné vlastnosti stanovené európskymi normami.

Argument číslo 4: Nájdete nás ľahko. Stačí, ak sa spýtate

Teraz nemáme na mysli pýtať sa na presnú adresu. Ale ak to náhodou ešte neviete, sídlime v Bratislave. Spýtať sa však skôr môžete na naše referencie, alebo nás kedykoľvek kontaktujte sami. Radi vám pri výbere okien či akýchkoľvek problémoch pomôžeme.

 
Počkajte prosím...