KATEGÓRIE

KALKULÁCIA

certifikáty

HLINÍKOVÉ OKNÁ A HLINÍKOVÉ DVERE - RODINNÉ DOMY

Hliníkové okná a balkóny
Hliníkové vstupné dvere
Hliníkové posuvné dvere
Interiérové steny
Fasády
Príslušenstvo
Doplnky
Farby a dekory


HLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE - SYSTÉMY PRE RODINNÉ DOMY

Nebojte sa hliníkových riešení.
Hliník pôsobí elegantne. Svojimi čistými líniami výborne dopĺňa modernú architektúru a dobre ladí aj s moderným riešením interiéru a exteriéru. Môžte si vybrať vzhľad čistého kovu alebo zo širokej škály práškových či dokonca metalických farieb. Vašej fantázii sa medze nekladú.
Vďaka vysokej pevnosti hliníkového profilu môžeme zasklievať ďaleko väčšie plochy a ich tenké rámy nenarúšajú váš výhľad.
Ďalšie výhody sú vysoká odolnosť voči výkyvu teplôt, zvýšená životnosť a menšia náročnosť na údržbu.
Hliníkové okná môžu byť vyhotovené aj s rôznym stupňom protipožiarnej odolnosti.
HLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE - SÚLAD S TEPLOM

Pretože hliník je dobrý vodič tepla, musí byť profil zložený z dvoch častí, ktoré sú pevne spojené pomocou izolačných mostov. Tento izolačný priestor môže byť navyše vyplnený izolačnými vložkami a navyše vďaka prídavným tepelným tesnením možno dosiahnuť rôznych tepelnoizolačných vlastností podľa priania investora. Vďaka tomuto zázraku techniky okna splňujú prísne požiadavky ČSN 73 0540-2.

HLINÍKOVÉ OKNÁ - POŽIARNA ODOLNOSŤ

Hliník je nehorľavý materiál. Ak sa umocní jeho mohutnosť špeciálnymi doplnkami a tesneniami, môže získať rôzne stupne požiarnej odolnosti. V odolnostiach EW 15 až 60 minút, nebo EI 15 až 60 minút. Plastové okná v tomto smere mierne zaostávajú.

HLINÍKOVÉ DVERE - VZDOR PROTI VODE

Oproti väčšine iných kovov nehrdzavie. Je otázkou, koľko rokov pri správnom používaní môže takýto výrobok vydržať. 20, 50, 90 rokov?

HLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE SÚ KĽÚČ K SPOKOJNOSTI

Pre splnenie Vašich predstáv a očakávaní sme sa rozhodli ponúkať najkvalitnejšiu radu hliníkových profilov HUECK HARTMANN® série Lambda 77 založenú na viackomorovom princípe. Konštrukčná hĺbka profilov je pri ráme 77 mm, u krídla potom 88 mm. Stredové tesnenie je spojené pomocou vulkanizovaných rohov. Tepelne izolačné vlastnosti a zvukový útlm (až 45 dB v závislosti na použitom druhu skla) hliníkových profilov pre rodinné domy sú vynikajúce a celkom jasne splňujú vysoko nastavenú latku štandardov moderného bývania. Hliníkové okná a hliníkové dvere sú synonymom moderného bývania.

POVEDAŤ DOM UŽ DNES NESTAČÍ

Vývoj v súčasnom stavebníctve ponúka široké možnosti komfortu bývania. Hliníkové okná v požadovanej kvalite sa dokážu najlepšie prispôsobiť týmto moderným trendom. Naše hliníkové okná a hliníkové dvere dodajú vášmu domu jedinečnú originalitu a získate bezprostredný kontakt s Vašou záhradou či prejavy prírody, bez toho, aby ste zľavili z Vášho pohodlia a istoty teplého domova.

HARMÓNIA FARIEB

Vďaka anodické oxidácii môžeme zachovať pravý efekt prírodného hliníku, bez toho, aby sme sa báli jeho zostarnutia. Eloxováním možno získať až 10 tónov kovového vzhľadu. Pre koho je kov opticky príliš studený materiál, toho rozohrejeme viac ako troma stovkami druhov fariem nanášanými práškovou technológiou. Využívame kompletnú stupnicu RAL a ponúkame i metalické farby, ktoré sú známe skôr z automobilového priemyslu.

POHYB A OVLÁDANIE

Hliníkové okná s funkciou otváravo-sklopnou pozná už skoro každý. Poznáte ale výhody funkcií, ktoré poskytujú sklopno-otváravé hliníkové okná? U hliníkových systémov možno otváravé časti i posúvať, vyklápať von či skladať ako harmoniku.
 
Počkajte prosím...