KATEGÓRIE

KALKULÁCIA

certifikáty

Hliníkové okná Bratislava PONZIO68

Okná a balkónové dvere PONZIO® NT 68PE

Konštrukčná hĺbka rámu: 68 mm
Konštrukčná hĺbka krídla: 68 - 76 mm
Hrúbka zasklenia: 18 - 55 mm

Systém hliníkových profilov s trojkomorovou konštrukciou a termickou bariérou. Vytvorený za účelom prevedenia konštrukcií s vonkajšími bariérami ako sú okná, vitríny, balkónové dvere aj zvonka. Zabezpečuje dosiahnutie najvyššieho úžitkového a estetického štandardu a dokonale ochraňuje pred prenikaním tepla a kondenzáciou vodnej pary na povrchu zárubne a krídla. Trojkomorová konštrukcia zabezpečuje veľmi výraznú pevnosť a vhodnú odolnosť zámočníckeho prevedenia, čo v dôsledku garantuje možnosť mnohoročného používania. Nachádza využitie v obytných budovách a občianskej vybavenosti ( školy, úrady, nemocnie, banky, atď.).

NT 68 s drážkou pre kovanie v štandarde “euro” umožňuje použiť širší sortiment kovania a uľahčuje ich montáž. V systéme je možné použiť kovanie pre trapézové, oblúkové, kruhové, sklopne-otvárateľné, sklopne-posuvné okná a okná so zvýšenou 2. triedou odolnosti proti vlámaniu podľa PN-ENV 1627:2006.

Hliníkové profily sú dostupné v lakovanej verzii vo všetkých farebných odtieňoch palety RAL (tiež dvojfarebné, rustikálne a imitujúce drevo), potom ďalej v anodizovaných farbách: zlatá, tmavohnedá, šampanská alebo odtieň prirodzeného hliníka. Maľovanie je vykonané v modernej práškovej lakovne, v technologickom procese vyhovujúci európskym normám, potvrdený akostnou značkou Qualicoat, zaručujúcu mnohoročnú najvyššiu kvalitu povrchu hliníkových profilov.

Popis: Okenno-dverný systém s termickou izoláciou.
Použitie: Výroba okien, dverí, deliacich stien, vonkajších priestorových zástavieb.
Hĺbka zárubne: 68 mm
Hĺbka krídla: 68 - 76 mm
Hrúbka výplne: 18 – 55 mm / 18 – 51 mm (NT 68 s drážkou pre kovanie v štandarde “Euro”)
Rámcový súčiniteľ priepustnosti tepla: Uf = 2,0 - 2,5 W/m2K
Termický prevod: 24 mm
Pripustenie: AT – 15-4855/2006 – Technické schválenie inštitútu stavebnej techniky “Okná a balkónové dvere systému PONZIO® NT 68”, 2. trieda odolnosti proti vlámaniu podľa PN – ENV 1627:2006, ITT (počiatoční skúšky typu) v súlade s normou EN 1435-1 – vonkajšie dvere.


Hliníkové okná cena

Zaujímajú vás hliníkové okná a ich cena? Cena hliníkových okien sa líši v závislosti od individuálnych požiadaviek klienta. Viac informácií o cene hliníkových okien vám poskytneme ak nás budete kontaktovať.
 
Počkajte prosím...