KATEGÓRIE

KALKULÁCIA

certifikáty

Hliníkové okná Bratislava PONZIO78

Okná a balkónové dvere PONZIO® NT 78PE

Konštrukčná hĺbka rámu: 78 mm
Konštrukčná hĺbka krídla: 86 mm
Hrúbka zasklenia: 23 - 61 mm

Systém sa vyznačuje štvorkomorovou konštrukciou profilu s drážkou pre kovanie v štandarde “euro” a je určené pre konštrukcie okien so zvlášť vysokými požiadavkami na tepelno-izolačné vlastnosti (Uf = 1,5 – 1,9 W/m2K). Konštrukčná hĺbka profilu pre zárubne je 78 mm, pre krídla 86 mm. Systém umožňuje použitie širokej škály kovaní a uľahčuje ich montáž. Vďaka štvorkomorovej konštrukcii a dodatočným spevňujúcim prvkom je možné systém použiť aj pre veľkorozmerné konštrukcie.

Hliníkové profily sú dostupné v lakovanej verzii vo všetkých farebných odtieňoch palety RAL (tiež dvojfarebné, rustikálne a imitujúce drevo), potom ďalej v anodizovaných farbách: zlatá, tmavohnedá, šampanská alebo odtieň prirodzeného hliníka. Maľovanie je vykonané v modernej práškovej lakovne, v technologickom procese vyhovujúci európskym normám, potvrdený akostnou značkou Qualicoat, zaručujúcu mnohoročnú najvyššiu kvalitu povrchu hliníkových profilov.

Popis:

Okenno-dverný systém s termickou izoláciou.
Použitie: Výroba okien, dverí, vonkajších priestorových zástavieb.
Hĺbka zárubne: 78 mm
Hĺbka krídla: 86 mm
Hrúbka výplne: 23 - 61 mm
Rámcový súčiniteľ priepustnosti tepla: Uf = 1,5 - 1,9 W/m2K
Termický prevod: 34 mm
Pripustenie: ITT (počiatočné skúšky typu) v súlade s normou EN 14351-1.


Hliníkové okná cena

Zaujímajú vás hliníkové okná a ich cena? Cena hliníkových okien sa líši v závislosti od individuálnych požiadaviek klienta. Viac informácií o cene hliníkových okien vám poskytneme ak nás budete kontaktovať.
 
Počkajte prosím...