KATEGÓRIE

KALKULÁCIA

certifikáty

Hliníkové vchodové dvere PONZIO68

Vstupné (vchodové) dvere PONZIO® NT 68

Konštrukčná hĺbka rámu: 68 mm
Konštrukčná hĺbka krídla: 68 - 76 mm
Hrúbka zasklenia: 18 - 55 mm

Systém hliníkových profilov s trojkomorovou konštrukciou a termickou bariérou. Vytvorený za účelom prevedenia konštrukcií s vonkajšími bariérami ako sú okná, vitríny, balkónové dvere aj zvonka. Zabezpečuje dosiahnutie najvyššieho úžitkového a estetického štandardu a dokonale ochraňuje pred prenikaním tepla a kondenzáciou vodnej pary na povrchu zárubne a krídla. Trojkomorová konštrukcia zabezpečuje veľmi výraznú pevnosť a vhodnú odolnosť zámočníckeho prevedenia, čo v dôsledku garantuje možnosť mnohoročného používania. Nachádza využitie v obytných budovách a občianskej vybavenosti ( školy, úrady, nemocnie, banky, atď.).

NT 68 s drážkou pre kovanie v štandarde “euro” umožňuje použiť sirší sortiment kovania a uľahčuje ich montáž. V systéme je možné použiť kovanie pre trapézové, oblúkové, kruhové, sklopne-otvárateľné, sklopne-posuvné okná a okná so zvýšenou 2. triedou odolnosti proti vlámaniu podľa PN-ENV 1627:2006.

Hliníkové profily sú dostupné v lakovanej verzii vo všetkých farebných odtieňoch palety RAL (tiež dvojfarebné, rustikálne a imitujúce drevo), potom ďalej v anodizovaných farbách: zlatá, tmavohnedá, šampanská alebo odtieň prirodzeného hliníka. Maľovanie je vykonané v modernej práškovej lakovne, v technologickom procese vyhovujúci európskym normám, potvrdený akostnou značkou Qualicoat, zaručujúcu mnohoročnú najvyššiu kvalitu povrchu hliníkových profilov.

Popis: Okenno-dverný systém s termickou izoláciou.
Použitie: Výroba okien, dverí, deliacich stien, vonkajších priestorových zástavieb.
Hĺbka zárubne: 68 mm
Hĺbka krídla: 68 - 76 mm
Hrúbka výplne: 18 – 55 mm / 18 – 51 mm (NT 68 s drážkou pre kovanie v štandarde “Euro”)
Rámcový súčiniteľ priepustnosti tepla: Uf = 2,0 - 2,5 W/m2K
Termický prevod: 24 mm
Pripustenie: AT – 15-4855/2006 – Technické schválenie inštitútu stavebnej techniky “Okná a balkónové dvere systému PONZIO® NT 68”, 2. trieda odolnosti proti vlámaniu podľa PN – ENV 1627:2006, ITT (počiatoční skúšky typu) v súlade s normou EN 1435-1 – vonkajšie dvere.


Hliníkové dvere

Hliníkové vchodové dvere sú ideálna alternatíva pre plastové dvere. Zaujíma vás niečo čo ste nenašli na našej stránke? Radi by ste sa dozvedeli aké ďalšie výhody ponúkajú hliníkové dvere alebo aká je ich cena? Kontaktujte nás a my vám dáme odpoveď.
 
Počkajte prosím...