KATEGÓRIE

KALKULÁCIA

certifikáty

Hliníkové vchodové dvere PONZIO78

Vstupné (vchodové) dvere PONZIO® NT 78PE

Konštrukčná hĺbka rámu: 78 mm
Konštrukčná hĺbka krídla: 86 mm
Hrúbka zasklenia: 23 - 61 mm

Systém sa vyznačuje štvorkomorovou konštrukciou profilu s drážkou pre kovanie v štandarde “euro” a je určené pre konštrukcie okien so zvlášť vysokými požiadavkami na tepelno-izolačné vlastnosti (Uf = 1,5 – 1,9 W/m2K). Konštrukčná hĺbka profilu pre zárubne je 78 mm, pre krídla 86 mm. Systém umožňuje použitie širokej škály kovaní a uľahčuje ich montáž. Vďaka štvorkomorovej konštrukcii a dodatočným spevňujúcim prvkom je možné systém použiť aj pre veľkorozmerné konštrukcie.

Hliníkové profily sú dostupné v lakovanej verzii vo všetkých farebných odtieňoch palety RAL (tiež dvojfarebné, rustikálne a imitujúce drevo), potom ďalej v anodizovaných farbách: zlatá, tmavohnedá, šampanská alebo odtieň prirodzeného hliníka. Maľovanie je vykonané v modernej práškovej lakovne, v technologickom procese vyhovujúci európskym normám, potvrdený akostnou značkou Qualicoat, zaručujúcu mnohoročnú najvyššiu kvalitu povrchu hliníkových profilov.

Popis:

Okenno-dverný systém s termickou izoláciou.
Použitie: Výroba okien, dverí, vonkajších priestorových zástavieb
Hĺbka zárubne: 78 mm
Hĺbka krídla: 86 mm
Hrúbka výplne: 23 - 61 mm
Rámcový súčiniteľ priepustnosti tepla: Uf = 1,5 - 1,9 W/m2K
Termický prevod: 34 mm
Pripustenie: ITT (počiatočné skúšky typu) v súlade s normou EN 14351-1.


Hliníkové dvere

Hliníkové vchodové dvere sú ideálna alternatíva pre plastové dvere. Zaujíma vás niečo čo ste nenašli na našej stránke? Radi by ste sa dozvedeli aké ďalšie výhody ponúkajú hliníkové dvere alebo aká je ich cena? Kontaktujte nás a my vám dáme odpoveď.
 
Počkajte prosím...