KATEGÓRIE

KALKULÁCIA

certifikáty

Plastové okná a dvere

Plastové okno
Plastové dvere
Príslušenstvo
Doplnky
Farby a dekory


odkaz - Zmena v požiadavkách na tepelno technické požiadavky budov

PLASTOVÉ OKNÁ A DVERE - INDIVIDUALITA A KREATIVITA PRI STAVBÁCH RODINNÝCH DOMOV

To je rozdiel, ktorý nás stavia na popredné miesto, pretože – ruku na srdce – nie sú plastové okno ako plastové okno. Dobre zvolené plastové okná a dvere dokážu spraviť i zo zdanlivo fádnej stavby jedinečnú. A preto hľadáme a nachádzame optimálne riešenia i tam, kde by ste ich možno nenašli.

Štýlová dvojposchodová vila v centre okresného mesta, na ktorej prestavbu dohliadal pamiatkový úrad. Voľbou profilu SALAMANDER® Standard sa nám podarilo zachovať jej pôvodne čistý funkcionalistický štýl. Pri novo postavenom rodinnom dome samostatne stojacom v malebnom kraji sme zdôraznili jeho rustikálne vyznenie tak, že sú použité plastové okná a dvere, ktoré takmer nerozoznáte od drevených. Na prvý pohľad obyčajné stavby domov so šikmou a rovnou strechou pri bližšom pohľade získavajú podľa použitého profilového radu SALAMANDER® STANDARD (ELEGANT) dynamický štýl a punc striezlivej elegancie. Môžeme Vás o tom presvedčiť osobne.

KOMPLEXNÁ REVITALIZÁCIA – PLASTOVÉ OKNÁ A DVERE

Revitalizáciou je myslená komplexná renovácia bytových objektov, ktoré vplyvom opotrebenia a vďaka nedostatočnej údržbe už nevyhovujú štandardom súčasných trendov bývania.

Štandardy súčasných trendov sú predovšetkým minimalizácia prevádzkových nákladov, funkčnosť, zaistenie zdravých životných podmienok v interiéri (teplota, vlhkosť a ich udržiavanie). Naše plastové okná a dvere spĺňajú všetky tieto štandardy. Komplexná renovácia bytových objektov prináša úspory prevádzkových nákladov až do výšky celkových vynaložených investícii na renováciu. Dielčie úlohy robené na príslušnom objekte, ako je zateplenie obvodového plášťa, výmena otvorových výplni, striech, výťahov, elektrických rozvodov, sanácia panelovej konštrukcie a ďalšie nutné práce tvoria ako celok revitalizačný systém. Činnosti prevedené v rámci revitalizácie by mali byť robené kvalitne a zaručiť dlhodobú a bezproblémovú funkčnosť renovovaného bytového domu. Šetriť na opravách sa neoplatí: len kvalitné prevedenie z kvalitných materiálov povedie k spokojnosti užívateľov. Kvalitne spravenú prácu (kvalitné plastové okná a dvere) Vám len ťažko zaistí malý, hoci známy dodávateľ. Vysoké požiadavky na precíznosť a kontinuitu jednotlivých subdodávok zaistí renomovaná spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už dlho a disponuje širokým personálnym zázemím. Dovoľujeme si tvrdiť, že i naša spoločnosť RI OKNA a.s. do tejto skupiny zaslúžene patrí.

PLASTOVÉ OKNÁ A DVERE - OBYTNÉ, PRIEMYSELNÉ A ADMINISTRATÍVNÉ OBJEKTY

Dokážeme si poradiť i s náročnejšími stavbami a projektmi. Dáme novú tvár starej škole, kasárenskej budove, športovej hale alebo domovu mládeže, tak že im zabezpečíme plastové okná a dvere. Úzko spolupracujeme s radou stavebných spoločností a vieme zabezpečiť oveľa viac ako len plastové okná a dvere. Či už ide o obce, mestá alebo súkromné subjekty. Namontujeme plastové okná a dvere na stavbu čerpacej stanice, sídla spoločnosti alebo administratívnej časti logistického centra. Široká škála farieb podľa vzorkovníka RAL alebo dekorov rôznych druhov dreva nám umožní vyhovieť akémukoľvek prianiu, a to veľakrát aj tam, kde sa jedná o prestavbu či opravu vzácneho alebo pamiatkovo chráneného objektu. Plastové okno je možné prispôsobiť takmer všetkým budovám.

PLASTOVÉ OKNO, PLASTOVÉ DVERE - KONTROLA

Každé plastové okno a plastové dvere sú niekoľkokrát skontrolované počas výroby Kontrolujeme stále a všade. Každé plastové okno a plastové dvere sú vyrabáné v uzavretom cykle. Väčšina odpadu je opätovne recyklovaná a nezaťažuje životné prostredie. Všetkých našich pracovníkov pravidelne školíme v nových trendoch výroby a montáže. Každý z nich osobne zodpovedá za prácu, ktorú odvedie. Široká škála farieb podľa vzorkovníka RAL alebo dekorov rôznych druhov dreva nám umožní vyhovieť akémukoľvek prianiu, a to často krát aj tam, kde sa vymieňa plastové okno alebo plastové dvere vzácneho alebo pamiatkovo chráneného objektu. V dnešnej dobe, charakterizovanej mimo iného maximálnymi požiadavkami na šetrenie energiami vo všetkých oboroch činnosti, musia kvalitné plastové okná a dvere disponovať vynikajúcimi zvukovo a tepelne izolačnými vlastnosťami a v neposlednom rade tiež odolnosti voči rozbitiu. Izolačné trojsklo a dvojsklo je konštruované z troch, resp. dvoch tabúľ skla v hrúbkach, ktoré zodpovedajú funkčným a mechanickým nárokom. Vzdialenosť tabúľ vymedzuje rôzne široký distančný nerezový rámček s polykarbonátom CHROMATECH® ULTRA štandardne vo farbe RAL 7040 (šedý), alebo na prianie vo farbe hnedej (RAL 8003) alebo čiernej. Obvodové spojenie tabúľ skiel a distančných rámikov je prevedené veľmi priľnavým a trvale plastickým tmelom, ktorého hlavnou úlohou je pôsobiť ako bariéra proti prenikaniu vlhkosti do medzi priestoru izolačného skla. Vonkajší obvod tabúľ skiel je vyplnený pružným tmelom s výbornými fyzikálno-mechanickými vlastnosťami. Celá konštrukcia obidve tabule skla hermeticky uzatvára. Všetky okná spoločnosti RI OKNA a.s. sú štandardne vybavené izolačným trojsklom alebo dvojsklom podľa priania zákazníka. Kovanie, ktoré je montované do našich okien a dverí, splňuje tie najvyššie nároky na bezpečnosť, ľahkú a pohodlnú ovládateľnosť a stopercentnú funkčnosť.

Pozrite si plastové dvere z našej ponuky.
 
Počkajte prosím...